Тренди в біжутерії 2022 року

 
На наш погляд, саме сучасні обставини і продиктували появу одного з головних трендів сезону 2021-2022 у біжутерії – максималізму.
 
Прикрас у цьому та майбутньому сезоні має бути багато, і вони можуть бути великими та яскравими. Це допоможе, що стежить за модою, жінці виглядати стильно не тільки у вечірньому вбранні, а й у повсякденному житті. Звичний лук з улюблених штанів і светра повністю перетвориться, якщо до нього додати довгі сережки, широкий браслет або розкішне кольє якісної біжутерії.
 
Весну та літо 2022 року ми зустрічатимемо яскравими та великими аксесуарами, в яких переважатимуть кольорові мотиви. А ось осінь та зима пропонує скромніші відтінки: біжутерія під золоті та срібні прикраси – ще один модний тренд сезону 2021-2022.
 
Інтернет магазин Сільверленд стежить за модними тенденціями у світі біжутерії та пропонує своїм покупцям найстильніші прикраси. Люди з гарним смаком носять біжутерію, виготовлену з матеріалів високої якості, яка не просто доповнює, а в деяких випадках кардинально змінює образ.
 
 
Картинка модна біжутерія тренди в Сільверленд
 

Модні тенденції у біжутерії 2022 року

 
Цього сезону та наступного дизайнери віддають перевагу ланцюгам у будь-якому їх прояві, особливо популярними будуть великі вироби. Ланцюги на шиї, браслети на руках та ногах, сережки у вигляді ланцюжків і навіть кільця - все це аксесуари, які повинні доповнювати повсякденні луки, роблячи їх стильними і неповторними.
 
Ланцюги та ланцюжки якірного плетіння, стильні чокери зроблять ваш образ ультрамодним. Головне, правильно підібрати біжутерію – з сорочкою чудово виглядатимуть об'ємні чокери, а до закритої сукні вибирайте багатошарові. Це ще одна данина капризниці моді.
 
До трендів біжутерії 2022 можна віднести прикраси з перлами та камінням. Наприклад, віддаючи перевагу масивним браслетам з кольоровим камінням або надягаючи кілька різних, ви з легкістю досягнете багатошарового ефекту, так модного цього сезону. А сережки, кільця з перлами чи його імітацією вносять у образ нотку елегантності та тонкого смаку.
 
Виграшно виглядатимуть з вечірнім вбранням довгі підвіски на тонкому ланцюжку; оригінально та унікально – сережки асиметричні, де одна коротша за іншу. До модних трендів біжутерії осінь зима 2022 належать моно - сережки. Вони недаремно так називаються – це одинична прикраса, велика, оригінальна, своєрідна, яка не терпить конкурентів на своїй господині.
 
Яка біжутерія в моді тренди в Сільверленд
 
Пропонує SilverLand своїм улюбленим покупцям й популярні вже не один сезон сережки-кільця. Мода на них не збирається здавати своїх позицій, лише додає родзинок та новизни. Класика, сережки з перлами та фіанітами, тонкі та товсті, - всі вони є трендами модної біжутерії 2022 для жінок.
 
У ТОП-десять біжутерії 2022 року входять прикраси, виконані в квіткових, флористичних мотивах. Так, для бізнеследі недоречно на ділову угоду одягати сережки у вигляді великої квітки, а ось на весняній прогулянці наступної весни вона шикарно виглядатиме в легкому сарафані в підлогу і довгому багатоярусному кольє з квітів і фігурок тварин.
 
 

Модна біжутерія

 
Відповідаючи на запитання – яка біжутерія у моді, ми відповідаємо – та, яка вам подобається!
Сучасні модні тенденції дозволяють нам цим користуватися, оскільки розкид досить широкий. Для елегантних леді пропонується біжутерія у вигляді класики та мінімалізму, а екстравагантність та епатаж користується яскравим, помітним максималізмом.
 
Головне, в образі все має бути гармонійним!
 
Приємних вам покупок та бездоганного смаку!
З любов'ю, SilverLand
 
 
Рекомендуємо також прочитати: