Умови в даному розділі стосуються покупок ювелірних виробів тільки в інтернет-магазині SilverLand.ua (Сільверленд)


Згідно з Законодавством України, ювелірні вироби обміну та/або поверненню не підлягають. (Постанова Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.94г.)
 

Відповідно до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну та поверненню, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »в редакції від 07.12.2005 року, ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння (також природного походження) і напівкоштовних каменів належної якості поверненню та / або обміну не підлягають.

 

* Ми можемо піти Вам на зустріч і розглянути можливість обміну прикрас, які не підійшли за розміром (крім виробів із іставками з дорогоцінного каміння). Кожен випадок буде розглядатися в індивідуальному порядку.


У разі позитивного рішення, Ви можете розраховувати на позитивний результат, так само якщо:

1. З моменту покупки не пройшло більше 14 днів.
2. На прикрасі присутні й ціла бирка, пломба. Також є паспорт виробу.
3. Немає подряпин, сколів, потертостей та інших слідів механічних пошкоджень та носки (вдягання).
4. Виріб не використовувався.
5. На виробі немає слідів або наслідків контакту з хімічними засобами, косметикою, ліками, солями або хлором. (** Прикраса може змінити свій зовнішній вигляд від контакту з лужними засобами для прибирання, з хлорованою водою в басейні, косметичними засобами, мазями, йодом та іншими речовинами.)


Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону +380962333382 в робочі дні, з понеділка по п'ятницю з 10 до 18 год.


Вам буде потрібно надати:


• Виріб, куплений в нашому магазині. Він повинен бути новим, не мати слідів вдагання, мати пломбу, бірку.
• Паспорт прикраси, чек.
• Ваш паспорт.


Ми проведемо експертизу. Вона займе від 7 до 60 робочих днів. За її результатами буде прийнято рішення про можливість обміну виробу.