Весілля – це для кожного своє довгоочікувана казка! Шумна або скромна, тематична або у простому звичайному стилі – для кожного вона дорога по-своєму. І ціль у неї одна - з'єднати два люблячих серця! Біла пишна сукня, невагома фата, класичний костюм і обов'язково обручки!
 

А чи можуть обручки бути срібними? Чому б і ні.

 
З давніх-давен люди використовували срібло для таких важливих прикрас, тому що ставилися до нього завжди особливо трепетно, пов'язували це з його своєрідною магією захисту. Згодом більш престижним стало мати золоті обручки, але мода мінлива. І ось вже знову все більше пар, які одружуються, вибирають ювелірні прикраси зі срібла. У чому причина – спробуємо пояснити.
 
Найпростішою причиною є можливість придбати обручки з чарівним місячним блиском за дуже прийнятною ціною. А напередодні весільної урочистості, яка потребує чимало коштів, істотна економія при купівлі срібних виробів нікому не завадить.
 
Другим незаперечним плюсом покупки срібних обручок є те, що відрізнити їх від прикрас із білого золота, на перший погляд, практично неможливо. Гладкі, покриті родієм, поверхні срібла мають неймовірну красу з дивовижним блиском. Носити такий витончений ювелірний виріб на пальчику чимало задоволення.
 
Третьою причиною може бути те, що вам просто подобається срібло, і це ваш вибір і точка.
Відповідаючи на запитання, чи можна купувати срібні обручки, акцентуємо вашу увагу на тому, що абсолютно гіпоалергенні вироби, що важливо в наш час хімії та штучних матеріалів.
 
 
світлина срібні обручки чи носять Сільверленд
 
Це стає модним, а крім того, срібло – це метал, що має особливий магнетизм. Старовинне срібло має особливий шарм через патину, яка утворює додаткову чарівність. Вироби з місячного каменю несуть спокій та гармонію, особливо доброчинно це відбивається на жінках.
 

Чи можна носити срібні обручки та прикмети, що стосуються їх.

 
Як стверджує магія, срібні предмети мають здатність захисту. Величезна частина оберегів зроблена зі срібла. У слов'ян вважалося, що пара закоханих одружується лише один раз та назавжди, розривалися шлюби дуже рідко, але якщо це траплялося, то кільця просто переплавляли. Це розривало зв'язок між двома родами.
 
Гладкі срібні обручки служать сторожами ваших сімейних відносин, домашнього спокою, здоров'я дітей. Щоб життя протікало гладко, без сварок і образ, обручки робили для наречених гладкими, без візерунків та гравіювання. Це одна з основних народних прикмет.
 
Розгляньмо, які ще прикмети присвячені срібній обручці:
 
- Кільце потемніло, під час носіння? Можливо, у вас є проблеми зі здоров'ям. І цілком імовірно, що саме воно допомогло уникнути поганого ока, псування, які намагалися на вас навести.
- Втрата обручки говорить про те, що у вас був якийсь гріх на душі та ви з ним розлучилися.
- Знахідка кільця обіцяє незаміжнім та неодруженим швидкий похід у РАГС.
- Чи можна купити срібні обручки на весілля? Звісно так! Головне, не надягайте їх до весільної урочистості – це погана прикмета. А при вінчанні в церкві наявність срібних обручок лише вітається.
 
Носити такі прикраси необхідно постійно, тоді божественні сили зберігатимуть ваш союз. Повірте, вибравши для своєї пари виріб з місячного каменю, ви потрапите на одну хвилю з модою та стилем, оскільки срібло в Європі стало дуже популярним. Стриманість, властива тільки аристократам, м'яка краса, що світиться, тільки підкреслить ваш образ невинної нареченої та мужнього нареченого, надасть своєрідний шарм.
 
Ціна срібного виробу така, що через сім-десять років їх можна замінити на нові обручки, хоч срібні, хоч золоті!
 
З любов'ю, Сільверленд!
 
 
Рекомендуємо також прочитати: