Підвіски та кулони 2022: 10 модних тенденцій

 
Важко знайти дівчат, які не любили б кулони, підвіски. Вишукані ювелірні вироби, якісна біжутерія доповнюють жіночий образ, роблять його витонченим, витонченим. Багато хто купує прикраси постійно, складають їх у заповітну скриньку. Але життя рухається вперед, змінюється мода, з'являються нові тенденції, тому ювелірні вироби також потрібно періодично оновлювати. Кулони, підвіски завжди модні. Змінюється лише їх форма, розмір, стиль.
 

Як виглядають модні кулони та підвіски 2022 року

 
Сучасна мода здатна догодити всім. Від різноманітності підвісок та кулонів просто «розбігаються очі».
 
Фото модних та трендових кулонів 2022 року
 
Перш за все, стилісти рекомендують дотримуватися певних тенденцій, перш ніж купити підвіски та модні кулони 2022 року:
 
1. Дивіться насамперед на якість. Навіть простий модний кулон має бути дуже акуратно зроблений. Звертайте увагу на найдрібніші деталі. Інакше, виріб виглядатиме дешево.
2. Оригінальна фактура, інкрустація напівдорогоцінним, дорогоцінним камінням, різнокольоровими фіанітами – ознаки, якими повинні мати модні кулони, підвіски в Моді 2022 виводить на передній план малахіт, яшму, аметист. Зверніть на них увагу.
3. Колір виробів може бути будь-яким. Все залежить від вашої уяви. Можна вибирати модні підвіски в тій же кольоровій гамі, що й одяг або робити модний, великий кулон яскравим акцентом.
4. Якщо вас цікавить відповідь на питання, які підвіски зараз у моді, спробуйте купити вироби у вигляді маленьких сердець, сов, собачок, квітів, бантиків з камінчиками, стразами. Вони оригінально виглядатимуть на багаторядних ланцюжках різної довжини.
 
Фото стильні та модні кулони із золота та срібла 2022
 
5. Підвіски та модні золоті кулони 2022 року у вигляді геометричних, підків та інших оригінальних фігур носять на тоненьких ланцюжках в області декольте.
6. Якою б модною прикрасою вам не подобалося, перш за все, подумайте, з чим ви її зможете одягнути. Вибирайте вироби, які поєднуються з вашими сукнями, іншими предметами гардероба.
7. Раніше стилісти рекомендували носити модні коштовності в комплектах. Поступово це правило втратило актуальність. Дівчата сміливо експериментують, поєднують різні матеріали, виявляють свій смак, додають цікаві деталі.
Також у 2022 році можна комбінувати золото зі сріблом в одному комплекті. Але робити це потрібно делікатно, ретельно вибирати варіанти.
 
8. Великі модні дорогоцінні камені на ланцюжку, прикраси у вигляді квітів, метеликів – так виглядає сучасний кулон Моди 2018 схвалює великі кристали та прикраси, усипані дрібними стразами. Їх носять увечері на відкритій шиї, з глибоким вирізом, декольте.
 
Стильний срібний кулон з черепашкою
 
9. Якщо ви не любите великі прикраси, зверніть увагу на підвіски та модні золоті кулони 2022 у мінімалістичному стилі. Їх представляли на показах кілька будинків моди.
 
Власниці довгих шийок можуть носити ланцюжки класичної довжини з маленькими модними кулонами у вигляді планет, зірок, сонця. Вони підкреслять красу, шляхетність ліній.
 
10. Візуально подовжують шию витягнуті золоті кулони 2022, що мають форму смужки, краплі, очі. Так можуть виглядати підвіски. Гарно виглядатиме поєднання таких прикрас між собою. У моді кулони-амулети. Їх доповнюють підвісками у вигляді квітів, пташок.
 
Золотий кулон з великим каменем на довгому ланцюжку
 
У повсякденному житті жіночно і мило виглядають елегантні, тонкі ланцюжки з модними підвісками із золота та камінчиків. Великі ланцюги з масивним декором виглядають стильно, але їх не варто одягати вдень, наприклад, на роботу. Подібні прикраси чудово доповнять образ, підібраний для тематичного вечора, урочистого заходу.
 
Знаючи які підвіски в моді, кулони простіше зробити правильний вибір. У каталозі інтернет-магазину SilverLand ви зможете купити найкрасивіші прикраси в Україні. Усі моделі ретельно перевіряються перед відправкою, мають гарантію якості. Розкажіть про модні тенденції своїм друзям із соціальних мереж.