Кільце на пальці чоловіка


Трохи історії. Кільця на пальцях чоловіка з'явилися ще в давнину. Їх кількість залежала від добробуту чоловіка та становища в суспільстві. Що статус, тим більше прикрас, шкірна з яких виконувала певну функцію.
Це персні, які виконували роль друку для відбитка на папері, листі та інше. Це кільця схованки, в яких хоронили яд для розправи із противником. Пам'ятаєте знамениті Медічі? Часто чудовий виріб виконував функцію розмінної монети чи нагороди.

 

У сучасній дійсності багато що змінилося, але хочеться дізнатися значення кілець на пальцях у чоловіків. Давайте спробуємо розглянути це тонке питання.

 

Світлина на якому пальці носити кільце чоловікові

 

Кільце на великому пальці у чоловіка

Зустріти такого оригіналу можна нечасто, хоча великий палець на нашій руці і займає практично особливе положення, але надягають на нього аксесуар досить рідко. Може бути тільки чоловік, який звик наказувати, одягне на нього чудовий перстень з великим каменем, при цьому і на інших його пальцях красуватимуться подібні прикраси.

 

Такий показ свого статусу притаманний владним людям, циганським баронам, харизматичним авторитетам.
В цілому ж кільце на великому пальці говорить про сильний чоловічий характер, впевнений у собі, такі люди досить емоційні, а часом і агресивні.

 

Кільце на вказівному пальці у чоловіка

Вказівний палець або вказівний перст прикрашали фамільними перснями чоловіки королівської крові, вищої аристократії. Простим людям раніше заборонялося носити на цьому пальці ювелірні вироби.

 

Сучасна психологія стверджує, що, якщо чоловік носить кільце на вказівному пальці, він прагне лідерства, досягаючи його цілеспрямованістю, спокоєм та авторитетом.

 

Чоловік носить обручку на середньому пальці

Якщо воно одне, то про нього можна з упевненістю сказати, що цей чоловік має свої тверді принципи, здатний стати на захист своїх та чужих інтересів, але не впертий до твердолобості. Якщо поруч є ще прикраси, можна зустріти вже впертість і егоїзм.

 

Досі на середньому пальці чоловіки з аристократичних сімей одягають фамільні коштовності, які служать родовими прикрасами, що передаються від діда до онука.

 

Кільце на безіменному пальці у чоловіків

У більшості країн Америки та Європи кільце на безіменному пальці правої руки чоловіка означає одне – у нього є наречена чи дружина. Він не самотній. У католиків та мусульман таке значення має кільце на лівій руці. І лише особи єврейської національності, які перебувають у шлюбі, прикрашають обручкою вказівний палець.

 

Вільні чоловіки, які прикрашають свій безіменний палець, зазвичай відрізняються креативним мисленням, романтизмом, вірністю. Це творчі енергійні характери, здатні мріяти.

 

Кільце на мізинці пальця у чоловіка

Зустрічається кільце на мізинці чоловіка досить рідко і найчастіше – це приналежність до будь-якої групи, організації чи секти. Особливо це виражено в Італії та Америці.

Можливо практична сторона - перстень став малий, а збільшити його немає можливості.

Чоловіки з кільцем на мізинці вміють слухати і чути свого співрозмовника, таким чином вони приховано борються зі своєю самотністю, не вмінням правильно спілкуватися з жінками, вирішувати проблеми в сім'ї.

 

Світлина значення кілець на пальцях у чоловіків як носити

 

Як носити кільця на пальцях чоловікові


Існує своєрідний ювелірний етикет, дотримуючись якого, ні чоловік, ні жінка не виглядатимуть надто помітно, зухвало і навіть вульгарно.

- Не варто носити кільця або персні сильно відрізняються за формою та кольором.
- Якщо у вас золотий годинник, то і кільця повинні бути з того ж металу.
- Якщо волієте носити кілька аксесуарів відразу, то на руці з годинником має бути одне кільце, а іншу руку нехай прикрашають два, але не більше.
- Дотримуйтесь пропорції - великим чоловікам йдуть масивні персні, а на невеликій руці чудово виглядають тонші кільця.
Вдалих вам покупок та сміливих рішень!


З любов'ю, Сільверленде!
 

 

Рекомендуємо також прочитати:

Як виміряти палець для кільця чоловікові

Види плетіння ланцюгів

Яке срібло краще

Чорнене срібло

Як вибрати сережки дитині

Що таке перли бароко

Що таке родоване срібло

Якого кольору буває золото

Проби золота в ювелірних виробах

Характер жінки і прикраси

Як уникнути потемніння срібніх прикрас

Різниця між перснем та печаткою