Ювелірна мода 2022

 
Ми впевнені, що вже давно кожна жінка запитала – які ж прикраси будуть модними у 2022 році. Питання дуже важливе, тому що ювелірні прикраси у житті прекрасної половини людства відіграють чималу роль. Образ не вийде завершеним та прекрасним, якщо в ньому не будуть модні оригінальні золоті та срібні вироби.
 
Які прикраси в моді 2022 стануть найпопулярнішими й вийдуть на провідні позиції, спробуємо розповісти вам у цій статті. Ми розглянемо прикраси із золота і срібла, оскільки вони ніколи не поступляться своїм лідерством у світі моди, тому що знаходяться поза нею.
 
Чи варто у 2022 році купувати прикраси з рожевого або жовтого золота вирішуйте самі - господарем року буде тигр і саме він, справжній любитель всього блискучого, віддає перевагу лимонному та рожевому кольору, роблячи його модним та актуальним.
Популярні будуть модні срібні прикраси у 2022 році, як поліровані, так і зістарені, чорні, особливо ті, що можна віднести до етностилю. Срібні сережки, брошки з дивовижними візерунками давніх індіанців майя допоможуть створити яскравий образ, що запам'ятовується. Модним стане м'який, теплий бурштин, тільки одягнеться у холодне, срібне обрамлення. Золоті прикраси, що нагадують коштовності давньоєгипетських цариць і надають вигляду загадковості та особливого містичного шарму, стануть ще однією модною тенденцією.
 
 
Подивіться які прикраси в моді 2022 на фото – повертаються чудові золоті сережки у вигляді великих кілець:
Зображення ювелірна мода 2022 золоті сережки кільцями
Будь-якої пори року сережки залишаються стильною і модною прикрасою, відмінною особливістю яких, буде виразність. Великі, масивні, різноманітні геометричні форми з великою кількістю каменів – це головні тренди 2022 року. До зими наймоднішими стануть перлинні багатоярусні сережки, надівши їх з браслетом або кольє, додайте будь-якому вигляду бездоганний і завершений вигляд.
 
 
На урочисті заходи та раути престижно з'явитися в прикрасах стриманого стилю, головною перевагою яких будуть блакитні камені – сапфіри, топази. Знов увійдуть у моду великі прозорі кристали – гірський кришталь. І жодного сумніву не викликає завжди модна перевага діамантів.
 
картинка ювелірна мода 2022 кільце з блакитним каменем сапфіром
 

Модні золоті прикраси 2022 року

 
У 2022 не беріть надто солідні золоті вироби; щоб не додавати зайвих років, купуйте прикраси у легкому дизайні – брошку або сережки у вигляді метеликів із самоцвітами тощо.
2022 рік повертає нам модні брошки та підвіски. Незаслужено забуті, вони повернуться в новому сезоні та блищатимуть. Акцентуйте увагу саме на одній деталі – брошка чи підвіс повинні бути головною вашою прикрасою.
 

Новинки ювелірної моди 2022

 
У кожній країні є свої специфічні модні віяння, що накладають відбиток і на ювелірні вироби. Які прикраси зараз у моді 2022 в Україні видно на фото:
 
Зображення модне ювелірна прикраса 2022 ланцюжок з листочками
- ажурні написи, зірочки, листочки на парі тонких ланцюжків стають все більш популярними, не менш актуальними будуть цілі зв'язки ланцюжків, вишуканими прикрасами стануть великі золоті та срібні кольє, намисто з перлів.
 
 
- Оригінальні парні браслети, об'ємні та масивні, стануть модними хітами сезону.
- оригінальні великі кільця з одним або декількома сапфірами, або аметистами, витончені кільця різних форм, але які мають схожість оформлення, будуть чудовою модною прикрасою на тонких жіночих пальчиках.
 
І не забувайте про класику. Інтернет-магазин Сільверленд у Києві з упевненістю заявляє, що такі прикраси завжди у тренді, вони актуальні, це мода за всіх часів, це – класика. Підібрати модну та стильну прикрасу ви можете у каталозі Сільверленда прямо зараз.
 
Якщо стаття вам була корисною - поділіться нею в соц. мережах.
 
Рекомендуємо також прочитати: