Як зберігати біжутерію

 
Біжутерія тим і хороша, що її може бути багато, цінова доступність, різноманітність моделей дозволяють підбирати прикраси практично до будь-якого образу, чи це вечірнє вбрання або улюблений повсякденний лук.
Але будь-який, навіть найпростіший виріб із пластмаси, не кажучи вже про високоякісну біжутерію, вимагають догляду та дбайливого зберігання. Ми підкинемо вам кілька ідей зберігання біжутерії, щоб вона не втратила свого первісного вигляду.
 
- Найпростішим способом мати завжди під рукою улюблені сережки, намиста, браслети, буде куплена в бутіку красива підставка у вигляді руки, дерева та ін., акуратно примостивши на потрібному місці, за першої необхідності легко знімалися. Таку підставку завжди можна прибрати в шафу подалі від дії сонячного світла та пилу.
 
- Більш відповідним місцем, де зберігати намисто та біжутерію, буде спеціальна шафа – дзеркало. Спеціальна задня панель, де зроблено зручні поглиблення для кілець, сережок, намиста дозволяє компактно та акуратно розмістити практично весь арсенал ваших прикрас. При цьому дверцята, що є дзеркалом, щільно закриваються, захищаючи біжутерію від пилу і світла.
 
- Якщо ви робите меблі на замовлення, не полінуйтеся продумати спеціальні висувні скриньки, в яких можна зберігати біжутерію, щоб не потемніла. Один, два, а для когось і більше, оббитих оксамитом ящика, допоможуть зберегти всі ваші ювелірні вироби та біжутерію у первозданному вигляді.
 
- Якщо у вас не велика кількість біжутерії, то класичним способом їхнього зберігання є скринька для ювелірних виробів. Зараз є величезний вибір скриньок та органайзерів у магазинах та салонах. Дво-, триярусні, з безліччю відділень, які дозволяють акуратно та дбайливо зберігати ваші красиві аксесуари.
 
- Для любительок креативних ідей та виробів handmake ми пропонуємо обладнати для біжутерії таке місце на стіні, яке стане яскравим, красивим акцентом у вашій кімнаті. У красиву раму вставте картон, обтягнутий тонким поролоном або синтепоном, натягніть тканину та гарне мереживо і творіть!
 
Світлина як правильно зберігати біжутерію вдома ідеї в Сільверленд
 
Від вашої фантазії залежатиме розташування намиста, ланцюжків, у який візерунок ви розкладете сережки, кліпси, кольє та браслети. Тим більше, що робити це буде легко, вам просто потрібно вішати прикраси на мереживо.
Створюйте яскраві картини, які можна міняти щотижня. Єдина вимога - на біжутерію не повинні потрапляти прямі сонячні промені.
 
А ось тут ми перейдемо до наступних правил, дотримуючись яких, ви завжди матимете красиві прикраси в первозданному вигляді.
 

Як правильно зберігати біжутерію

 
- Будь-які ювелірні прикраси, у тому числі біжутерію, слід зберігати у сухому та темному місці. Не ставте поряд ніякий парфум, ефірні олії – середовище має бути нейтральною, щоб не виникали окислювальні реакції, що викликають псування прикрас.
 
- Візьміть за звичку під час будь-якої роботи, де потрібне фізичне навантаження, знімати свої улюблені аксесуари. Будь-які ювелірні прикраси, а особливо біжутерія, бояться води, поту та хімії.
 
- Надягайте прикраси останніми, так вони довше вам служитимуть, менший шанс їх зламати, зачепившись за сукню чи волосся.
 
- Після використання біжутерію краще сполоснути в мильному розчині та протерти насухо м'якою тканиною.
 
- Не зберігайте біжутерію у картонних коробках. Картон містить сірку, що викликає потемніння металів, навіть шляхетних.
 
- Ну, і на завершення, ту біжутерію, яку ви носите найчастіше можна зберігати на підставках або в скриньці під рукою. А та, що дістається лише в урочистих випадках, повинна зберігатися в темряві, щоб збереглися яскравими кольори.
 
Дотримуючись наших рекомендацій, ми впевнені, що вам буде що передати у спадок своїм дітям та онучкам.