Чи можна носити золото та срібло
 
Прочитавши статтю, ви дізнаєтесь, чи можна носити золото зі сріблом?
Як до цього ставиться ювелірний етикет?
Останніми роками змінили ставлення до поєднання срібних, золотих прикрас. Якщо раніше це категорично відкидалося, то зараз намітилися певні тенденції носити одночасно обидва метали.
 
Правила поєднання срібних та золотих прикрас
Все частіше можна побачити, як два метали з'єднуються в єдиному образі. Ще зовсім недавно це називали «поганим смаком». Правила змінилися. Жінки все частіше поєднують загадковий, дорогий блиск жовтого металу з інтелігентністю, витонченістю матового срібла.
 

Як носити срібло з золотом?

 
Спробуймо знайти компроміс:
7 рекомендацій, які вбережуть вас від так званого «несмаку»:
1. Намагайтеся, щоб на одній руці були одягнені однакові за кольором прикраси. Наприклад, до срібного годинника одягайте кільця білого золота, срібла. При цьому, на іншій руці можна одягнути золоті каблучки.
2. Намагайтеся різні вироби з неоднакових металів віддалити максимально один від одного. Наприклад, сережки золоті негарно виглядають зі срібним ланцюжком. Одночасно, сережки, браслет допустимий варіант поєднання срібла із золотом.
3. Однак, можна одягнути одночасно кілька однакових прикрас, допустимо браслетів з різного металу. Але важливо враховувати невеликий нюанс: золоті прикраси мають бути більшими, більшими, тому що золото дорожче. Не зайвим буде в цьому випадку додатковий третій колір, наприклад, вставки з перлів. Це зробить композицію гармонійнішою.
 
як правильно носити срібні прикраси із золотом фото
4. Коли ваші прикраси масивні, інкрустовані великими каменями, то суміщення металів у такому випадку неможливе. Краще обмежитися чимось одним.
5. Поєднувати можна лише прикраси одного стилю. Наприклад, дорогі золоті каблучки з алмазами неприпустимо поєднувати зі спортивним годинником зі срібла тощо.
6. Вибирайте готові композиції, де золото майстерно переплітаються зі сріблом за задумом ювеліра дизайнера. Такі речі виглядатимуть чудово, природно, гармонійно.
7. Як поєднувати золото та срібло в прикрасах:
Орієнтуйтеся, перш за все, на свій смак та почуття міри. Не забувайте, що прикраса повинна лише наголошувати на вашій природній красі, а не виходити на перший план. Правильно поєднуйте прикраси з одягом, зачіскою, макіяжем, кольором шкіри та очей.
 
З погляду на здоров'я, обидва метали мають лікувальні властивості, але при цьому суперечать один одному.
Срібна каблучка з золотими вставками фото
 
Золото символ сонця, дає енергію, силу. Символ місяця срібло, навпаки, заспокоює, врівноважує. Якщо довго поєднувати на тілі два метали, то це іноді призводить до болю головним, різким перепадам настрою.
 
Медицина, коментуючи питання: чи можна носити золоті прикраси зі срібними?
Не рекомендує одягати два метали одночасно на тривалий час. Носіть їх не довше трьох годин. Намагайтеся завжди знімати прикраси на ніч.
 
У нашому магазині SilverLand можна підібрати різні прикраси. Бажаємо Вам приємного вибору!