Які самоцвіти підходять різним зодіакальним знакам?


Ще астрологи стародавнього світу були впевнені, що самоцвіти впливають на внутрішній стан, долю людей. Людям, що народилися під різними сузір'ями, підходять прикраси з різними дорогоцінними камінцями. Це важливо враховувати, вибираючи каміння знаків зодіаку для жінок.
 

Відомий маг німецького походження Агріппа фон Неттесхейм вивчав, як каміння впливає на долю людини, і встановив астрологічний зв'язок між сузір'ями та самоцвітами. Деякі в це вірять, інші ні, але все одно цікаво дізнатися, як, на думку німецького алхіміка, каміння ювелірне за знаком зодіаку, впливає на своїх власників.
За цією теорією всі знаки Зодіаку належать до 4 стихій: вогненної, водяної, повітряної, земної. Кожній відповідають  різні мінерали. А. Неттсхейм не радив прикрашати себе самоцвітами, що належать до стихії-протилежності.

 

картинка каміння самоцвіти в прикрасах для знаків зодіаку

Наприклад, вогненним знакам не варто носити прикраси водяних. Але камені за знаками зодіаку дружніх стихій – земної та водяної, повітряної та вогняної можуть сміливо замінювати одне одного.


 
Планети та зодіакальні знаки


Вчені, які займаються астрологією, вважають, що на людину великий вплив має те, як розміщувалися планети в момент її народження. Вченими астрологами було складено таблицю дорогоцінного каміння та знаків зодіаку, їх впливу один на одного. Вони вважають, що самоцвіти якимось чином пов'язані з планетами, пропускають через себе їхні властивості.
 

Наприклад, провідники сонця – алмази, вогняні рубіни, бурштин золотистий, авантюрини та інші самоцвіти жовтого, червоного кольору. Місяць представляють кришталь гірський, камінь місячний, шляхетні перли, вишуканий опал, мінерали блакитного, білого кольору.
 
Меркурій виявляє свої властивості через смарагди, благородну бірюзу, ніжний топаз, фіолетові мінерали. Планета кохання – Венера представлена самоцвітами зеленого кольору. Це малахіти, сапфіри, смарагди та ін. Юпітер впливає через мінерали синіх відтінків, таких як лазурит, топаз блакитного кольору.

 

Марс – планета війни, пристрасті представлена червоними самоцвітами – гранатом, рубіном, алмазом.
Дізнатися сумісність знаків зодіаку та каміння допоможе таблиця.

 

світлина каміння дорогоцінне і напівдорогоцінне для знаків зодіаку

Красиві прикраси, інкрустовані дорогоцінним камінням – чудовий подарунок будь-якої жінки. Не варто зациклюватися і вибирати каміння під знак зодіаку. Орієнтуйтеся, перш за все, на тип зовнішності, смак пані, колір та стиль сукні. У наступних статтях читайте про те, як підібрати камінь безпосередньо до кожного символу зодіаку.
 
У магазині SilverLand.ua зібрані лише найкращі прикраси за вигідними цінами. Розкажіть про нас своїм друзям у соцмережах!

 

Рекомендуємо також прочитати:

Види огранок діамантів та інших дорогоцінних каменів

Про користь срібла для організму людини

Ювелірний гардероб базовий для жінок

Вибір сережок під тип обличчя дівчини

Чистка срібла в домашніх умовах

Ювелірний етикет