Ікони у подарунок

 
Вміти дарувати – це велике щастя!.. Щастя саме для дарувальника, тому що вміння робити подарунки по-справжньому цінні, душевні, дорогі не за вартістю, а за змістом – це вміння набагато більш зворушливе та радісне, ніж задоволення подарунки отримувати. Особливо, якщо бачиш, що подарунок припав до душі.
 
Як часто ми запитуємо себе, а що б таке подарувати, щоб і пам'ять залишилася і в душу залягло? Так не хочеться робити подарунок, який буде роками припадати пилом на стелажі або взагалі переданий комусь за непотрібністю.
І такий подарунок є. Що бачили раніше у кожному будинку у червоному кутку – звичайно, іконостас зі святими ликами. Зараз люди все більше звертаються до Бога, у багатьох також відводиться важливе місце для образів, тому ікона, принесена в дар, порадує багатьох.
Але часто людей мучать сумніви. -

чи можна дарувати ікони?

 
З чуток і забобонів робити цього не можна - прикмета погана, нещастя в будинок накликати можна. Так, існують у народі такі прикмети, за якими не рекомендується дарувати ікони. Особливо це стосувалося тих, що зроблено своїми руками. Що такі рукотворні вироби наповнені чужою енергією, яка може бути чорною, злою, заздрісною. Так, це цілком можливо, наведення псування через настільки значне культовий виріб практикувалося в чорній магії. Але цього не варто боятися, якщо ви знаєте, хто подарує вам такий подарунок.
 
світлина ікони на подарунок в Сільверленд
 
Але далеко не всі люди забобонні, і багато хто прийме такий подарунок з подякою. Головне пам'ятати кілька моментів, коли не варто дарувати священну реліквію:
 
- малознайомим людям, які можуть бути не тієї віри, або вони атеїсти:
- якщо на ній написані якісь напуття, побажання.
 
В інших випадках, якщо ви вважаєте це доречним, ікона служить найкращим подарунком. Можна дарувати образи на день народження, це робиться з найкращими намірами, з побажанням здоров'я, сильного духу. Подій у житті людей, коли можна піднести такий дар, чимало – весілля, хрестини, мамин ювілей, тут просто потрібно враховувати, яку ікону краще вибрати. Найдоцільніше порадитися зі священнослужителем, він завжди допоможе зробити правильний вибір.
 
Яку дарувати на весілля ікону хвилює найбільше батьків наречених. Подавши в дар ікону Богоматері або Святителя, ви ніби даруєте їм надію і віру на міцний та щасливий шлюб, а образ Матрони Московської вважається їх заступницею та хранителькою сімейного вогнища, що дарує діток бездітним парам.
 
світлина ікони на весілля в подарунк в Сільверленд
 
У Сільверленд є чудові твори ручної роботи, створені ювелірними майстрами саме до вінчання – це: вінчальні ікони Пресвятої Богородиці та Спасителя зі срібла 925 проби з позолотою та кольоровою емаллю. Найкращий священний дар дітям із побажанням їм сімейного щастя.
 
Хочете подарувати ікону у подарунок чоловікові – найкраще для цього підійдуть образи:
- Спасу Нерукотворного
- Святителя Миколая
- Ангела-Хранителя
- Святого Покровителя у справах.
 
Яку ікону краще дарувати жінці? На це питання потрібно відповідати виходячи з того, що ви хотіли б побажати.
Наприклад, Казанську ікону Божої Матері краще подати з побажаннями здоров'я та миру в сім'ї.
Вифлеємська ікона, єдина ікона, де Божа мати посміхається, подарує довгоочікуване материнство та сімейне благополуччя.
 
Для дитини можна дарувати ікону Ангела охоронця, щоб завжди була поруч.
 
Ікони дарувати можна. І дарувати треба, головне, робити це від щирого серця і з найкращими побажаннями. Якщо ви купите їх у магазині, просто сходите з ними в храм та освятіть реліквію, у цьому випадку священний образ стане захистом від напастей, вищим благословенням.
 
Приймати такий дар можна без остраху тільки від близьких людей. Приймати треба зі словами подяки дарувальникам та Всевишньому та обов'язково торкнутися чола.
 
Якщо з якоїсь причини ікона викликає у вас почуття неприйняття, краще віднести її до храму.
 

З любов'ю, SilverLand
 
 
Рекомендуємо також прочитати: